SALE


1114 závěsné svítidlo TORNADO 40 cm černá – ZUMALINE Sezónní Sleva
Původní cena byla: 2 710,00 Kč.1 084,00 KčAktuální cena je: 1 084,00 Kč.
Parametry
| U výrobce dostupných | 54 ks |
| Výška v mm | 1000 |
| Šířka v mm | 400 |
| Délka v mm | 400 |
| Max. příkon světelného zdroje | 40W |
| Výkon | 40W |
| Napájecí napětí | 230V |
| Patice | E27 |
| Včetně světelného zdroje | ne |
| Materiál | kov |
| Barva | černá |
| Kolekce | TORNADO |
| Počet světelných zdrojů | 1 |
| Výrobce | ZUMALINE |




Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.