
UKONČENA VÝROBA HUE SQ 17 zápustná dekor buk 230V LED 18W 3000K – RED – DESIGN RENDL Aktuální
Původní cena byla: 580,00 Kč.232,00 KčAktuální cena je: 232,00 Kč.
Popis produktu
Velmi tenké čtvercové zápustné svítidlo s oblými rohy na vysoce svítivé LED diody. Rámečky svítidel jsou v provedení chrom, černý chrom, matný nikl, bílý lak a imitace dřeva.
RED – dekorativní osvětlení do každého interiéru
Každý interiér je unikátní a vyžaduje individuální přístup při řešení ideálního osvětlení. Někam se hodí spíš klasika, jinde vyniknou především odvážné moderní kombinace materiálů, tvarů a barev. Katalog svítidel RED nabízí řešení osvětlení do každého interiéru.
Závěsná svítidla podle posledních trendů se hodí do jídelny, pracovny, ložnice i obývacího pokoje. Stropní svítidla jsou k dispozici hranatá, kulatá i lineární, ta s dostatečným IP krytím najdou své uplatnění zejména v koupelnách. Nástěnná svítidla různých typů jsou velmi oblíbená jako doplňkové osvětlení do koupelen, jídelen i na chodbu. Často se používají také vestavné bodovky, které jsou nenápadné a přitom výkonné. Umístit je můžete na strop i do stěny. K dispozici jsou také samostatná stínidla a různé další komponenty svítidel, stolní i stojací lampy.
Neváhejte kombinovat různé typy osvětlení, abyste dosáhli ve vašem interiéru dokonalého osvětlení. Světlo je ale důležité i venku, v katalogu svítidel RED proto najdete také venkovní svítidla nejrůznějších tvarů a typů – pojezdová, sloupková, nástěnná, stropní i dekorativní.
AULIX – přímý prodejce svítidel RED v ČR
Parametry
| Šířka v mm | 175 |
| Délka v mm | 175 |
| Světelný tok | 1620lm |
| Teplota barvy světla | 3000K |
| Max. příkon světelného zdroje | 18W |
| Výkon | 18W |
| Napájecí napětí | 230V |
| Montážní otvor v mm | 155/155 |
| Montážní otvor – tvar | obdélník |
| Zápustná hloubka v mm | 60 |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Včetně světelného zdroje | ano |
| Počet světelných zdrojů | 1 |
| Patice | LED |
| Výrobce | RED – DESIGN RENDL |
| Výška v mm | 9 |
| Barva | dekor buk |
| Energetická účinnost | G |
| U výrobce dostupných | 0 ks |
| Index podání barev | 80 |




Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.