SALE


1131 stropní svítidlo VENTO 60 cm černá – ZUMALINE Super Cena
Původní cena byla: 4 912,00 Kč.1 964,80 KčAktuální cena je: 1 964,80 Kč.
Parametry
| U výrobce dostupných | 0 ks |
| Výška v mm | 380 |
| Šířka v mm | 600 |
| Délka v mm | 600 |
| Max. příkon světelného zdroje | 40W |
| Výkon | 160W |
| Napájecí napětí | 230V |
| Patice | E27 |
| Včetně světelného zdroje | ne |
| Materiál | kov |
| Barva | bílá |
| Kolekce | VENTO |
| Počet světelných zdrojů | 4 |
| Výrobce | ZUMALINE |




Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.