SALE


1129 závěsné svítidlo MAGNUM 10 zlatá – ZUMALINE Speciální Cena
Původní cena byla: 10 164,00 Kč.4 065,60 KčAktuální cena je: 4 065,60 Kč.
Parametry
| U výrobce dostupných | 12 ks |
| Výška v mm | 950 |
| Šířka v mm | 600 |
| Délka v mm | 600 |
| Max. příkon světelného zdroje | 40W |
| Výkon | 400W |
| Napájecí napětí | 230V |
| Patice | E14 |
| Včetně světelného zdroje | ne |
| Materiál | kov / sklo |
| Barva | zlatá |
| Kolekce | MAGNUM |
| Počet světelných zdrojů | 10 |
| Výrobce | ZUMALINE |




Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.