SALE


1127 závěsné svítidlo MAGNUM 5 zlatá – ZUMALINE Top Prodej
Původní cena byla: 5 929,00 Kč.2 371,60 KčAktuální cena je: 2 371,60 Kč.
Parametry
| Výška v mm | 830 |
| Šířka v mm | 400 |
| Délka v mm | 400 |
| Max. příkon světelného zdroje | 40W |
| Výkon | 200W |
| Napájecí napětí | 230V |
| Patice | E14 |
| Včetně světelného zdroje | ne |
| Materiál | kov / sklo |
| Barva | zlatá |
| Kolekce | MAGNUM |
| Počet světelných zdrojů | 5 |
| Výrobce | ZUMALINE |
| U výrobce dostupných | 8 ks |




Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.