SALE


1125 nástěnné svítidlo MAGNUM 2 zlatá – ZUMALINE Novinka
Původní cena byla: 2 134,00 Kč.853,60 KčAktuální cena je: 853,60 Kč.
Parametry
| Výška v mm | 440 |
| Šířka v mm | 220 |
| Délka v mm | 130 |
| Max. příkon světelného zdroje | 40W |
| Výkon | 80W |
| Napájecí napětí | 230V |
| Patice | E14 |
| Včetně světelného zdroje | ne |
| Materiál | kov / sklo |
| Barva | zlatá |
| Kolekce | MAGNUM |
| Počet světelných zdrojů | 2 |
| Výrobce | ZUMALINE |
| U výrobce dostupných | 44 ks |




Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.