SALE


1115 stropní svítidlo TORNADO 50 cm bílá – ZUMALINE Nejprodávanější
Původní cena byla: 4 235,00 Kč.1 694,00 KčAktuální cena je: 1 694,00 Kč.
Parametry
| Výška v mm | 280 |
| Šířka v mm | 500 |
| Délka v mm | 500 |
| Max. příkon světelného zdroje | 40W |
| Výkon | 120W |
| Napájecí napětí | 230V |
| Patice | E27 |
| Včetně světelného zdroje | ne |
| Materiál | kov |
| Barva | bílá |
| Kolekce | TORNADO |
| Počet světelných zdrojů | 3 |
| Výrobce | ZUMALINE |
| U výrobce dostupných | 14 ks |




Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.