SALE


1110 nástěnné svítidlo TORNADO černá – ZUMALINE Vrácení Zdarma
Původní cena byla: 1 524,00 Kč.609,60 KčAktuální cena je: 609,60 Kč.
Parametry
| Výška v mm | 150 |
| Šířka v mm | 130 |
| Délka v mm | 250 |
| Max. příkon světelného zdroje | 40W |
| Výkon | 40W |
| Napájecí napětí | 230V |
| Patice | E14 |
| Včetně světelného zdroje | ne |
| Materiál | kov |
| Barva | černá |
| Kolekce | TORNADO |
| Počet světelných zdrojů | 1 |
| Výrobce | ZUMALINE |
| U výrobce dostupných | 0 ks |




Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.